• image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3030
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2.8€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 1+1 tek "Casa Italia"

Jepet me qira apartament 1+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri 9 katwsh. Pallati është i pajisur me ashensor.Apartamenti është i sapo mobiluar me pajisje të reja, me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 200 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme