• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3029
 • Type: Apartment
 • 116.00m2
 • Cmimi/m2: 1,2€
 • Tirana - Tirana - Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
 • 3
 • 2
 • 6

Jepet me qira apartament 3+1 te Tregu Elektrik + 1 Post Parkingu

Jepet me qira apartament 3+1 te Tregu Elektrik + 1 Post Parkingu Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te tregu elektrik, ne katin e gjashte te banimit. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te vecante nga njeri tjeteri, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, me shume shije dhe punime cilesore. Cmimi 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 146
 • Siperfaqe neto : 116
You dont have any videos

Prona te ngjashme