• image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
 • image 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3026
 • Type: Apartment
 • 45.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera gazoniere , te Rr. "Fortuzit''.

Jepet me qera gazoniere , te Rr. "Fortuzi''. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45m2. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme, një tualet dhe ankesi i gatimit. Ndodhet në katin e pare të nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ne nje zone te qete. Çmimi 200 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 45
 • Siperfaqe neto : 45
You dont have any videos

Prona te ngjashme