• image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3025
 • Type: Apartment
 • 63.00m2
 • Cmimi/m2: 742.8€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 7

Shitet 1 + 1 apartament në "Unazën e Re" në Rrugën "Mikel Maruli".

Shitet 1 + 1 apartament në "Unaza e Re" në rrugën "Mikel Maruli". Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri 9 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe kuzhine, nje dhome gjumi me tualet dhe nje ballkon, me nje siperfaqe bruto prej 70m2 dhe nje siperfaqe 63m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte ne jug te ballafaqohet me mjaft diell. Është e pajisur me një certifikatë të pronësisë. Çmimi 52 000 Euro i padiskutueshëm

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme