• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3023
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Pranë Ambasadës Amerikane
 • 3
 • 2
 • 6

Jepet me qira duplex 3+1 prane Ambasades Amerikane

Jepet me qira duplex 3+1 prane Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te frekuentuara. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te gjashte te nje ndertimi ekzistues, pa ashensor. Duplexi eshte i shfrytezuar ne dy ambient banimi, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te vecante nga njeri tjeter ne hapesira te medhaja. Apartamenti ne katin e pare te banimit eshte e organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi dhe nje tualet, ndersa ne katin tjeter ndodhen tre dhoma gjumi nje tualet tjeter dhe nje verande te madhe ku mund te shijosh cdo moment. Apartamenti eshte i gjithi eshte i mobiluar ne menyre luksoze me shije dhe stil barok. Duplexi jepet vetem per te huaj. Cmimi 1300 euro/ muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 180
 • Truall/ toke : 180
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme