• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3021
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera 1+1 tek "21 Dhjetori" prane tatimeve.

Jepet me qera 1+1 tek "21 Dhjetori" prane tatimeve. Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2, jepet i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti eshte i organizuar në ambjentin e ndenjes dhe të gatimit te perbashket, nje dhome gjumi, korridor, ballkon dhe nje tualet. Ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri me ashensor 9 katesh. Cmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme