• image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3020
 • Type: Apartment
 • 53.00m2
 • Cmimi/m2: 1245€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 , te Rr. "Fortuzit''

Shitet apartament 1+1 , te Rr. "Fortuzit''. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 53m2. Apartamenti është I mobiluar , me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 1 dhomë gumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Ndodhet në katin e pare të nje pallati ekzistues me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ne nje zone te qete. Çmimi 66000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 53
 • Siperfaqe neto : 53
You dont have any videos

Prona te ngjashme