• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3019
 • Type: Apartment
 • 76.00m2
 • Cmimi/m2: 4.6€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender prane Tajvanit.

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender prane Tajvanit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 76 m2, i mobiluar në mënyre bashkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti eshte i organizuar në ambjentin e ndenjes dhe të gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe nje tualet. Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor 10 katesh. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 76
You dont have any videos

Prona te ngjashme