• image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
 • image 242.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3018
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2.42€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 1

Jepet me qira ambjent biznesi në Sauk

Jepet me qira ambjent biznesi në Sauk Ambienti ndodhet në katin përdhe të një vilë buzë rrugës kryesore në Sauk. Ambienti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe mund të përdoret për magazinë etj. Magazina eshte me fasade xhami. Cmimi 242 euro/muaj

 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme