• image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3017
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 3.1€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 në Sauk

Jepet me qira apartament 2+1 në Sauk. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile buzë rrugës kryesore në Sauk. Vila të ofron mundësi parkimi dhe ambjent rekreacioni. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjieje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon me pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 280 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme