• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3016
 • Type: Apartment
 • 240.00m2
 • Cmimi/m2: 4.1€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Pjeter Budi"

Jepet me qira vilë 2-katëshe tek rruga “Pjetër Budi”

Jepet me qira vilë 2-katëshe tek rruga “Pjetër Budi” Jepet me qira vilë tek rruga “Budi” mbrapa Ambasadës Amerikane. Vila ka një sipërfaqe oborri 380 m2 dhe sipëqrfaqe ndërtimi 240 m2. Vila është dy katëshe dhe secili kat ka sipërfaqe prej 120 m2. Kati i përdhe është i organizuar në ambient ndenjeje të përbashkët me ambjentin e gaimit I cili ka dhe sobë druri, korridor, depo, dhomë dhe 2 tualete. Kati i parë është i organizuar në dhomë gjumi + garderobë e vecantë, dhomë gjumi fëmijësh, ballkon, korridor, tualet. Te gjitha dhomat janë të pajisuar me kondicioner. Cmimi: 1000 euro pa perfshirë tatimin mbi burim

 • Siperfaqe totale : 240
 • Truall/ toke : 380
 • Siperfaqe neto : 240
You dont have any videos

Prona te ngjashme