• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3013
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 6.25€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Kavajës.

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Kavajës. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje më vete nga dhoma e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet të madh. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri 10 katësh. Pallati është i pajisur me ashensor.Apartamenti është i sapo mobiluar me pajisje të reja, me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 500 euro/muaj Cmimi total 110000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme