• image 1 200 000.00€ For sale
 • image 1 200 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3011
 • Type: Apartment
 • 3.00m2
 • Cmimi/m2: 432.02€
 • Tirana - Tirana - Rinas
 • 5
 • 2

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi në autostradën e Rinasit

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi në autostradën e Rinasit Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi në një truall me sipërfaqe 3472 m2, prej të cilat 230 m2 ndërtim dhe vend parkimi 400m2. Prona është e pozicionuar në rrugën kryesore pranë aeroportit Nënë Tereza. Ka pasur funksion të mëparshem si bar restorant, parkim, lavazh. Kati I parë është 130 m2 (kuzhinë, magazinë, restorant bar kafe) si dhe lulishte. Kati I dytë 100 m2 4 dhoma dhe dy tualete mund të përdoret për dhoma hoteli. Prona është me certifikate pronësie dhe e hipotekuar. Cmimi i shitjes 1.200.000 euro i diskutueshem deri ne 1.000.000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 3472
 • Truall/ toke : 3472
 • Siperfaqe neto : 3472
You dont have any videos

Prona te ngjashme