• image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
 • image 370 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3010
 • Type: Apartment
 • 185.00m2
 • Cmimi/m2: 2000€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 3
 • 2
 • 3

Super apartament per shitje 3+1 Rruga " Myslym Shyri"

Super apartament per shitje 3+1 Rruga " Myslym Shyri" Apartamenti ndodhet ne pallatet italiane ne Myslym Shyr, apartamenti ndodhet ne katin e trtete te banimit, me nje hapesire 185 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje te madh, nje ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi te medhaja, dy tualete, dy ballkone, nje ambient tharje dhe nje depo. Ambienti eshte i organizuar ne tre apartamente te bashkuara sebashku, ku cdo gje eshte bere nga fillimi, qe nga organizimi i mureve, parketi, sistemi chiller qendror i apartamentit, dyert e dritaret me punime teper cilesore, dopio xham, paisjet hidrosanitare e cdo gje qe te rrethon brenda apartamentit. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuarat te qytetit, ndertimet me cilesore e me te bukurat me shume hapesire dhe lartesi qe shkon deri ne tre metra e gjysem. Eshte pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 370 000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 185
 • Truall/ toke : 185
 • Siperfaqe neto : 185
You dont have any videos

Prona te ngjashme