• image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3008
 • Type: Apartment
 • 315.00m2
 • Cmimi/m2: 1015€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 4
 • 2
 • 3

Shitet vile 3-kateshe prane "Insitutit te Higjenes".

Shitet vile 3-kateshe prane "Insitutit te Higjenes". Vila ka nje siperfaqe prej 105m2 cdo kat. Kati i pare sherben per dyqan me siperfaqe 105m2 dhe dy katet e tjera jane apartamente me siperfaqe 105m2 secili. Apartamentet mund te jepen me qera 1500 euro/muaj dhe dyqani 700 euro/muaj. Pozicioni i viles eshte i shfrytezueshem per aktivitet privat. Cmimi i shitjes 320 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 315
 • Siperfaqe neto : 315
You dont have any videos

Prona te ngjashme