• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3005
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2: 2.5€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 pranë “Diplomat 2”.

Jepet me qira apartament 1+1 pranë “Diplomat 2”. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56 m2. Pallati është i pajisur me ashensor dhe është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e V- të të një pallati të ri 9-katësh. Cmimi 250 euro/muaj Lirohet me date 1 Qershor

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme