• image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3004
  • Type: Apartment
  • 140.00m2
  • Cmimi/m2:
  • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
  • 3
  • 1
  • 7

Shitet dubleks 3+1 ne Rrugen e "Dibres"

Shitet dubleks 3+1 ne Rrugen e Dibres. Shitet dubleks në një zonë të aksesueshme pranë Galerise. Dubleksi ka një sipërfaqe totale prej 140 m2 , organizohet në një sallon ndenjie, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone, ka tarrace te shfrytëzueshme. Ndërtesa ka punime ekstra, termoizolim dhe izolim akustik shumë të mirë, pajisje hidraulike inkaso, etj. Apartamentet ndodhen në katin e shtatë dhe të tetë të një ndërtimi të ri. Eshte i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi total 165 000 euro

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme