• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3003
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres.

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, ne rruge kryesore prane Galerise. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, njera me krevat matrimonial, tjetra me krevat tek , dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pajisur dhe mobiluar me shume shije dhe cdo pajisje te duhur. Apartamenti ka shume drite dhe eshte shume i organizuar Cmimi 350 euro/muaj perfshire taksen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme