• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3002
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet ambient 2+1 me qira, per zyra ose banim, ne rruge kryesore, midis rr.Fortuz dhe rr. Durresit

Jepet ambient 2+1 me qira, per zyra ose banim, ne rruge kryesore, midis rr.Fortuz dhe rr. Durresit Ambienti ndodhet ne katin e dyte banim ne nje pallat ekzistues, ne rruge kryesore, me tre dritare nga rruga kryesore per reklama, i pershtatshem per biznes ose banim sipas kerkesave te klientit. Organizohet nga nje siperfaqe prej 100 m2, me nje holl te madh i pershtatur si zyre pritje, nje zyre e vogel per sekretarine, dy zyra te tjera, nje ambient ngrenie me vete si dhe nje tualet me dritare, i gjithe ambienti eshte i rikonstruktuar. Ka mundesi parkimi ne pjesen e brendeshme te pallatit. Cmimi 500 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Truall/ toke : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme