• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3001
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane Pazarit të Ri
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari i Ri

Jepet me qira apartament 2+1 te Pazari i Ri, Sheshi " Avni Rustemi" Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me ashensor, me nje siperfaqe prej 90m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket , dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, eshte super i mobiluar me te gjitha kushtet e pajisjet qe i nevojitet nje jetese komode . Cmimi 450 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Truall/ toke : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme