• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3000
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Irfan Tomini ne fillim te Selites, Blv. "Bajram Curri"

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Irfan Tomini ne fillim te Selites, Blv. "Bajram Curri" Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te vecante nga njeri tjetri, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon, me nje siperfaqe prej 75 m2. Apartamenti ka shume drite eshte i mobiluar sipas nje stili barok me shume shije dhe klas. Apartamenti ka parkim perpara pallatit per banoret. Cmimi 350 euro/i negociueshem/ muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Truall/ toke : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme