• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2999
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3.18€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit.

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, ne rruge kryesore prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, njera me krevat matrimonial, tjetra me krevat tek dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pajisur dhe mobiluar me shume shije dhe cdo pajisje te duhur dhe ka shume drite. Cmimi 350 euro/muaj perfshire taksen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme