• image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
 • image 335.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2998
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Pranë "Harry Fultz"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 prane "Hurry Fultz" , Zogut te Zi dhe Don Bosko-s.

Jepet me qira apartament 2+1 prane "Hurry Fultz" , Zogut te Zi dhe Don Bosko-s. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore te Unazes, perballe Hurry Fultzi. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion teper te mire, me shume drite e mobiluar me te gjitha detajet dhe orendite e duhura te jetese komode. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet. Cmimi 42 000 Leke/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Truall/ toke : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme