• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2997
 • Type: Apartment
 • 145.00m2
 • Cmimi/m2: 2.7€
 • Tirana - Tirana - Pranë UET-së
 • 3
 • 2
 • 7

Jepet zyrë me qera pas “UET” në rrugën “Sali Butka”.

Jepet zyrë me qera pas “UET” në rrugën “Sali Butka”. Ambienti ka një sipërfaqe 145m2, i organizuar ne tre dhoma, një kuzhinë , sallon, dy tualete, tre ballkone dhe garazh. Ambienti ndodhet në katin e VII-të nje pallati te ri. Ambienti mund të shërbejë për zyra të funksioneve të ndryshme. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 145
 • Siperfaqe neto : 145
You dont have any videos

Prona te ngjashme