• image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2996
 • Type: Apartment
 • 82.00m2
 • Cmimi/m2: 645€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në "Yzberisht”, pranë karburant “Gega Oil”

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht”, pranë karburant “Gega Oil” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 82 m2 dhe neto prej 73 m2. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të banim të një pallati të ri 8-katësh. Eshtë realizuar një projekt interieri I detajuar me imazhe 3-dimensionale, posacërisht për apartamentin në fjalë, projekt I cili I lihet në dispozicion të blerësit. Është i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi Total 53000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 73
 • Siperfaqe neto : 82
You dont have any videos

Prona te ngjashme