• image 44 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2995
 • Type: Apartment
 • 52.00m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • 1
 • 1
 • 2

Apartament 1+1 ne shitje, tek Ikeda pranë rrugës "Bardhyl"

Apartament 1+1 ne shitje, tek Ikeda pranë rrugës "Bardhyl". Shitet apartament 1+1 prane Ikedes dhe shkolles "Cajupi". Apartament ka një sipërfaqe prej 52 m2 të shfrytëzueshme i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dyte dhe të fundit të një ndërtimi ekzistues. Është i rikonstruktuar vitet e fundit. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi total 44000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 52
 • Siperfaqe neto : 52
You dont have any videos

Prona te ngjashme