• image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
 • image 850.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2993
 • Type: Apartment
 • 117.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok, ne nje nga rruget me te frekuentuara RRuga "Ismail Qemali" Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrue kryesore me pamje nga rruga kryesore, ku nga ballkoni mu ta ndjeni veten si nje nga lokalet e zones. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi me hapesira te bolleshme, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i sitemua dhe mobiluar me shume shije ngjyra dhe jete. Jepet me qira per banim/ zyra sipas kerkeses se klienteve. Cmimi 850 Euro/ muaj/ banim Cmimi 10 euro / m2/ zyra

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117
 • Truall/ toke : 117
 • Siperfaqe neto : 117
You dont have any videos

Prona te ngjashme