• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2992
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 3.0€
 • Tirana - Tirana - Kamëz
 • 2
 • 2
 • 10

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Garden City” pranë kthesës së Kamzës, tek blloku i pallateve të “Malajzjanit”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Garden City” pranë kthesës së Kamzës, tek blloku i pallateve të “Malajzjanit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor. Apartamenti ndodhet në katin e X-te te një ndërtimi të ri dhe shumë cilesor. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon kondicioner. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme