• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2991
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 4

Jep me qera apartamentin 1 + 1 ne "Don Bosko", prane "Gjeli Vizionit".

Jepet me qera apartament 1+1 në “Don Bosko”, pranë "Gjeli Vizion". Apartamenti ndodhet në katin e IV-t të një pallati 9 katësh. Ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një dhomë ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i gjithi i mobiluar me shumë shije e në mënyrë bashkohore dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme