• image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2990
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 3
 • 2
 • 9

SUPER APARTAMENT Ne shitje 3+1 Yzberisht

Shitet super apartament 3+1 ne Yzberisht, rruga 'Panajot Pano". Apartamenti ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te nje pallati te ri, me nje siperfaqe totale perreth 200 m2. E gjithe hapesira eshte e organizuar nga bashkimi i dy apartamenteve ne nje kat, me hapesira te ndara te ambientit te gatimit te ndenjes, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe verande. Veranda eshte e gjitha e mbyllur, me sistem qendror ngrohje nga pishina qe ndodhet ne verande sebashku me ambient ndenje, relaxi, videoprojektor dhe paisje palestre. Ambienti i brendeshem i te gjithe hyrjes, ka punime nga me cilesoret qe nga parketi, duraluminet, hidrosanitaret, sistem camerash, sistem chiller dhe te gjitha orendite moderne dhe funksionale te kohes, nga pajisjet me te vogla e deri te me te medha te nje shtepie funksionale. Ndaj ju do futeni vetem me rrobat e juaja personale, pa dashur te shpenzoni asnje leke me teper.....! Apartamenti ka dy poste parkimi, garazh te perfshira brenda cmimit. Eshte pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 160 000 Euro. Mos hezitoni te na kontaktoni 069 46 15 510

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Truall/ toke : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme