• image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2989
 • Type: Apartment
 • 135.00m2
 • Cmimi/m2: 503€
 • Tirana - Tirana - Te Fresku
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament ne fillim te Freskut 2+1

Shitet apartament ne fillim te Freskut 2+1 Apartamenti ka nje siperfaqe prej 135 m2, ne katin e dyte banim, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet ballkon dhe korridor. Apartamenti ndodhet te lokal Fresku, me hapesira te mireorganizuara dhe punime cilesore te bera. Eshte pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 68 000 Euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 135
 • Truall/ toke : 135
 • Siperfaqe neto : 135
You dont have any videos

Prona te ngjashme