• image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
 • image 217 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2988
 • Type: Apartment
 • 290.40m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 8
 • 3

Shitet ambjent biznesi pranë rrugës “Kodra e Diellit”.

Shitet ambjent biznesi pranë rrugës “Kodra e Diellit”. Ambjenti ndodhet shumë afër me Kopshtin Botanik dhe është i kompletuar. Përbëhet nga 8 dhoma, 3 tualete, 3 dushe dhe një magazinë të madhe rreth 90 m2 dhe ndodhet në katin 0, buzë rruge. I gjithë ambjenti ka aspirim dhe kondicionim. Sipërfaqja është 290.40 m2 dhe shitet me gjithë biznesin e kompletuar, për arsye emigrimi. Gjithashtu ambjenti mund të përshtatet për çdo lloj biznesi. Cmimi 750 euro/m2 i diskutueshëm Cmimi Total 217800 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe totale : 290.40
 • Siperfaqe neto : 290.40
You dont have any videos

Prona te ngjashme