• image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
 • image 126 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2987
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 1050€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 5

Shitet apartament 3+1 në "Don Bosko".

Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet prane Kishes "Don Bosko". Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 118 m2. Ai është i organizuar në një ambient ndenjie te perbashket me gatimin, tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti ka punime cilësore dhe shitet i mobiluar. Ndodhet në katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Orientimi eshte nga perendimi dhe eshte i pajisur me sistem chiller dhe panele diellore. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi Total 126000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme