• image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
 • image 132 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2986
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 në Komuna Parisit

Shitet apartament 3+1 në Komuna Parisit Shitet apartament 3+1 në Komuna Parisit prane Universitetit New York tek Kikat. Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 115 m2 dhe20 m2 verande.Ai është i organizuar në një ambient ndenjie, nje gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti ka punime cilësore dhe shitet i mobiluar. Ndodhet në katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 132000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 127
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme