• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2985
 • Type: Apartment
 • 122.00m2
 • Cmimi/m2: 11.4€
 • Tirana - Tirana - Prane shkollës "Petro Nini Luarasi"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “Art-Turbina” në rrugën “Marko Boçari”.

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “Art-Turbina” në rrugën “Marko Boçari”. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri 9 katësh të pajisur me ashensor, kamera sigurie, korridore me dritë natyrale dhe të shtruar me pllaka shumë cilësore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122m2 neto ose 131m2 me gjithë hapësirat e përbashkëta . Vlen të theksohet se janë vetëm 22 apartamente, do të thotë, 3 apartamente në kat. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë luksoze dhe të gjitha orenditë e nevojshme dhe është projektuar e arreduar me arkitekt. Eshte tërësisht i orientuar nga jugu. Në çmim është i përfshirë dhe një post parkimi në katin -1. Cmimi 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 131
 • Siperfaqe neto : 122
You dont have any videos

Prona te ngjashme