• image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
 • image 580 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2982
 • Type: Apartment
 • 460.00m2
 • Cmimi/m2: 1260.8€
 • Tirana - Tirana - Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
 • 11
 • 10

Vilë për shitje pranë "Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit"

Vilë për shitje pranë ‘Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.” Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe totale 460 m2 në Rr. “Studenti” pranë Konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit. Vila është e ndarë në tri kate dhe organizohet në: katin përdhe me një sipërfaqe 180 m2 i cili organizohet në një ambient ndenjeje dhe ambient ngrënieje, tre dhoma gjumi dhe tre tualete. Hyrja kuzhinës, gatimit nga jashte funksionon dhe brenda shtepisë Kati i parë ka një sipërfaqe 140 m2 dhe është i organizuar në 4 dhoma gjumi dhe 4 tualete që i përkasin secilës dhomë. Kati i dytë ka një sipërfaqe 140 m2 dhe është i ndarë në 4 dhoma gjumi dhe tre tualete. Çmimi 580 000 euro

 • Tualet (e) : 10
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 460
 • Siperfaqe neto : 460
You dont have any videos

Prona te ngjashme