• image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2981
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 7.9€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “Kompleksit Ferrari”.

Jepet me qira apartament 2+1 tek Shushica, pranë “Kompleksit Ferrari”. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një depo. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 neto ose 101m2 me gjithë hapësirat e përbashkëta. Preferohet të jepet me qira për zyra por edhe për apartament. Ndodhet në katin e V- të të një pallati të ri 9 katësh dhe jepet me qira bosh. Eshtë e shtruar me parket dhe e pajisur me sistem kondicionini multisplit me punime mjaft cilësore. Në çmim është i përfshirë dhe një post parkimi. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 101
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme