• image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
 • image 62 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2980
 • Type: Apartment
 • 55.15m2
 • Cmimi/m2: 955€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 te Fusha Aviacionit

Shitet apartament 1+1 te Fusha Aviacionit Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon, me nje siperfaqe 62.87m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne cdo detaj me te gjitha pajisjet e duhura, me orendite dhe mobiljet funskionale. Apartamenti shitet si ne foto. Eshte nje nder komplekset ku cdo gje eshte e organizuar qe nga shesh pushimi para, administrimi, sherbime etj. Cmimi 62 000 Euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 62.87
 • Truall/ toke : 7.72
 • Siperfaqe neto : 55.15
You dont have any videos

Prona te ngjashme