• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2979
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 6.1€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të kërkuar në rrugën “Myslym Shyri”.

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të kërkuar në rrugën “Myslym Shyri”. Apartamenti ka parket dhe sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2. Pallati është i pajisur me ashensor dhe është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e V- të të një pallati të ri 9 katësh. Cmimi 550 euro/muaj pa përfshirë tatimin në burim.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme