• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2979
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 6.1€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira zyrë në një zonë shumë të kërkuar në rrugën “Myslym Shyri”.

Jepet me qira zyrë në një zonë shumë të kërkuar në rrugën “Myslym Shyri”. Zyraka parket dhe sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2. Pallati është i pajisur me ashensor dhe është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e V- të të një pallati të ri 9-katësh. Cmimi 550 euro/muaj pa përfshirë tatimin në burim.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme