• image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2978
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 2.35€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 4

Apartament 2+1 me qera tek “ Astiri”, pranë “Alpha Bank”

Apartament 2+1 me qera tek “ Astiri”, pranë “Alpha Bank” Jepet me qera apartament me sipërfaqe 102m2 tek “ Unaza e Re”, buzë rrugës kryesore “Teodor Keko” Apartamenti është I sapo mobiluar me pajisje te reja, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV-tërt të një ndërtimi të ri, me ashensor. Cmimi 30 000 lekë/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme