• image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2977
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 530€
 • Tirana - Tirana - Dajt
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Muhamet Deliu", Dajt

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Muhamet Deliu", Dajt Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon i madh rreth e për qark banesës. Ndodhet në katin e IV-tërt të një pallati të ri, të sapondërtuar. Veshjet e brëndshmë të banesës mund të zgjidhen sipas dëshirës së klientitdhe janë të përfshira në cmim. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 530 euro/m2 Cmimi 54000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme