• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2975
 • Type: Apartment
 • 156.00m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Dajt
 • 3
 • 1
 • 5

Shitet apartament 3+1 tek rruga "Muhamet Deliu", Dajt

Shitet apartament 3+1 tek rruga "Muhamet Deliu", Dajt Apartamenti ka një sipërfaqe prej 156m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon i madh rreth e për qark banesës. Ndodhet në katin e V-të të një pallati te ri. Veshjet e brëndshme të banesës mund të zgjidhen sipas dëshirës së klientit dhe janë të përfshira në cmim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 550 euro/m2 Cmimi 85000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 156
 • Siperfaqe neto : 156
You dont have any videos

Prona te ngjashme