• image 69 950.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2970
 • Type: Apartment
 • 82.29m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Medrese
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek rruga “5 Maji”, pranë “Medresesë”

Shitet apartament 2+1 tek rruga “5 Maji”, pranë “Medresesë” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 82.29 m2 dhe 73.41 m2 neto. Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet, një ballkon dhe korridor. Ndodhet në kate të ndryshme të një objekti të ri, I cili është në fazë ndërtimi. Cmimi 850 euro/m2 Cmimi total 69 950 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 73.41
 • Siperfaqe neto : 82.29
You dont have any videos

Prona te ngjashme