• image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
 • image 40.00€ For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2968
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 2
 • 1
 • 9

Jepet apartament 2+1 ne Qender te Rruga Barrikadave

Jepet apartament 2+1 ne Qender te Rruga Barrikadave Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, i rikonstruktuar i gjithi nga fillimi. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi me drite dhe ballkone te dy dhomat nje tualet. Cmimi 40 euro/nata , sipas sezoneve.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Truall/ toke : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme