• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2965
 • Type: Apartment
 • 129.00m2
 • Cmimi/m2: 426€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 ne zonen e “Freskut”.

Shitet apartament 2+1 ne zonen e “Freskut”. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 129 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka orientim nga perendimi cka e ben nje apartament te ngrohte dhe me shume drite natyrale. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 426 euro/m2. Total 55000 Euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 129
 • Siperfaqe neto : 129
You dont have any videos

Prona te ngjashme