• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2956
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën “Jordan Misja”.

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën “Jordan Misja”. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, një sallon të madh, dy tualete dhe një vend parkimi të përfshirë në çmim. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 123 m2 bruto dhe 110 m2 neto. Ndodhet në katin e IV-t të një pallati të ri. Kompleksi i ri në të cilin ndodhet pallati, ofron qetësi, komoditet, hapësira të gjelbërta e me të gjitha fasilitetet e nevojshme pranë. I disponon të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode dhe ka një mobilim luksoz. Cmimi 500 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 123
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme