• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2955
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 6.25€
 • Tirana - Tirana - Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
 • 1
 • 1
 • 7

Jepet apartament 1+1 me qira pranë Fakultetit të Inxhinjerisë së Ndërtimit.

Jepet apartament 1+1 me qira pranë Fakultetit të Inxhinjerisë së Ndërtimit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje, ambjent gatimi më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e VII-të. Apartamenti është tepër luksoz dhe bashkohor e i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Jepet me qera i mobiluar si në foto. Cmimi 500 euro/muaj (i diskutueshëm)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme