• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2954
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 3.8€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet apartament 2+1 me qira në rrugën “Myslym Shyri”.

Jepet apartament 2+1 me qira tek “Myslym Shyri”. Jepet apartament 2+1 me qira përballë Rio Bar tek “Myslym Shyri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje, ambjent gatimi më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e dytë të n jë pallati të ri 8 katësh. Apartamenti është i mobiluar si në foto. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme