• image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
 • image 105 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2950
 • Type: Apartment
 • 117.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-parkut te autobuzave
 • 2
 • 2
 • 3

Shitet apartament 2+1 pranë Universitetit Europian të Tiranës.

Shitet apartament 2+1 pranë Universitetit Europian të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe 117 m2, të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor të madh. Apartamenti ndodhet ne katin e III-të të një pallati te ri. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 900 euro/m2. Cmimi total 105.000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117
 • Siperfaqe neto : 117
You dont have any videos

Prona te ngjashme